Aplikacja MyPeugeot

Mobilna aplikacja MyPeugeot pozwala na połączenie ze wszystkimi twoimi samochodami Peugeot w każdej sytuacji.
Jest dostępna nieodpłatnie na urządzenia z systemami iOS i Android.

Wszystko czego potrzebujesz w jednym miejscu

Bezpośredni dostęp do pozostałego zasięgu i statystyk dotyczących jazdy. Samochód łatwo znajdziesz dzięki funkcji automatycznego zapamiętywania miejsca parkingowego.

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami w prosty sposób – umów spotkanie online lub zadzwoń pod numer Peugeot Assistance. Teraz dzięki funkcji Roadside assistance możesz monitorować w czasie rzeczywistym przybycie pomocy drogowej.

Kontrola zużycia paliwa lub energii elektrycznej  

Wszystkie statystyki dotyczące jazdy są wyświetlane na bieżąco na pojedynczym ekranie kontrolnym. Wyświetl wszystkie informacje na temat zużycia paliwa i/lub energii elektrycznej, kosztów utrzymania, całkowitego czasu podróży itp.

Pytanie do użytkowników biznesowych: Czy w pracy wykorzystujecie samochód? Teraz możecie ułatwić sobie życie dzięki systemowi sortowania odbytych podróży // systemowi rozróżniania podróży prywatnych od służbowych, który pozwoli łatwo stwierdzić wykorzystanie Peugeot do celów biznesowych.


Indywidualnie zarządzaj utrzymaniem samochodu

Jednym kliknięciem wyświetlaj pełny dziennik napraw. Otrzymuj wcześniejsze powiadomienia o nadchodzących przeglądach. Umów następną wizytę i wraz z wcześniejszym powiadomieniem o zaplanowanej naprawie.

Twój Peugeot nie ma przed tobą żadnych tajemnic

Zarządzaj wszystkimi usługami związanymi z twoim samochodem za pomocą pojedynczego interfejsu. Przeglądaj i subskrybuj wszystkie usługi mobilne, do których masz dostęp i popraw twoje doświadczenia z jazdy.
Nie wiesz, co oznacza kontrolka na tablicy rozdzielczej? Potrzebujesz pomocy z ekranem dotykowym? Musisz zaktualizować system multimedialny twojego Peugeot? W aplikacji MyPeugeot masz bezpośredni dostęp do potrzebnych informacji.
Potrzebujesz więcej informacji? Za pomocą aplikacji Scan My Peugeot w przyjemny sposób uzyskasz dostęp do pełnej dokumentacji dotyczącej twojego samochodu